Biela farba ako základ zimného šatníka: Čo si obliecť, aby ste vyzerali ako Snehová kráľovná?

Biela farba ako základ zimného šatníka: Čo si obliecť, aby ste vyzerali ako Snehová kráľovná?

Zima je čarovné ročné obdobie, ku ktorému nepochybne patrí biela farba. Vidíme ju v zime viac ako inokedy – biely je sneh, cesta, hory a napokon aj my, keď začne poriadne chumeliť a sme práve na prechádzke. Všetko je na prvý pohľad čisté a dokonalé.

Či s tým súhlasíte, alebo nie, biela je farbou zimy, a preto by nemala chýbať ani vo vašom šatníku. Ukážeme vám, ako na to.

Nechajte sa inšpirovať outfitmi, v ktorých hrá biela farba jednoznačne prím. Obliecť sa do nej môžete doslova od hlavy až po päty. Ak mrzne, padá sneh a všade vládne pravá zimná idylka, je na čase v tomto duchu pokračovať a obliecť si na seba niečo v rovnakej farbe. Do suchej zimy je biela ako stvorená.

Vedeli ste, že biela je túto zimu trendovou záležitosťou?

Biela je podľa mnohých módnych stylistoch „must have” kúsok, teda kúsok, ktorý musíte mať. A to nielen v tomto ročnom období. Biela by mala byť základom i vášho šatníka, na blúzkach, nohaviciach, kostýmoch či na typickom zimnom oblečení – kombinéze, bunde, kabáte, kožuchu, rolákoch, dlhých vestách podšitých kožušinou, vrátane doplnkov (nič neoživí outfit lepšie ako veľká huňatá biela čiapka, baranica, hrubý pletený šál alebo rukavice, ktoré vyzerajú, ako keby ste si ich požičali od Santa Clausa).

Dlhá kožušinová vesta sa hodí nielen do zimy. Zdroj: pinterest.com/Ross

Neviete, ako a s čím by ste bielu skombinovali?

My sme tento raz našli inšpiráciu u svetových celebrít, influencerov a blogeriek. Kde? Priamo na ulici. Ak chcete na seba upútať pozornosť a vyzerať trendovo, šik, zvodne a zároveň sa aj dobre cítiť, neexistuje lepšia farba ako biela. Biela sa skrátka túto sezónu nosí a vedia to aj známe tváre. Nech sa páči, tu sú. 

Rihanna vás naučí, že k bielemu kožuchu si môžete pokojne obuť aj botasky. Zdroj: pinterest.com/Rihanna
Kim Kardashian si nemá problém ku kožuchu obliecť aj šiltovku. Zdroj: pinterest.com/Kim Kardashian
JLo-Splash News
Ak neviete, s čím by ste bielu farbu skombinovali, skúste to ako Jennifer Lopez. Zdroj: pinterest.com/Jennifer Lopez

Ďalšie sezónne inšpirácie si môžete pozrieť tu:

Yeah, I know....politically incorrect. Don't really have the $$ either. Beautiful coat though. Don't hate me!
Ak k bielemu kožuchu pridáte i opasok a tašku v rovnakej farbe, zima sa bude báť vás, a nie vy jej. Zdroj: pinterest.com/Elena Miro
working the winter white
Po stopách Snehovej kráľovnej. Zdroj: pinterest.cm/Maria VK
White cable sweater
Biely rolák a biele rifle sú klasika, ktorú by ste mali určite vyskúšať nosiť spolu. Zdroj: pinterest.com/Talisman Fashion
Zabudnúť by ste nemali ani na biele pančušky. Hodia sa nielen k šatám, ale aj k sukni a navyše navodzujú i nostalgiu 90. rokov. Zdroj: diva.aktuality.sk

Náš tip: Je skvelé, že aj keď máte mohutnejšiu postavu so širšími bokmi, nemusíte sa obmedzovať a túto farbu si môžete pokojne dovoliť nosiť. Biele nohavice však radšej skombinujte s dlhším rolákom prekrývajúcim boky alebo dlhým topom. Postava tak bude vyzerať oveľa súmernejšie a vy sa nebudete cítiť neisto, či sa na vás dívajú kvôli tomu, že vám to sekne, alebo vám niečo niekde vytŕča. Určite kvôli tomu prvému, tak smelo do bielej! 

Zdroj: pinterest.com/Ross, pinterest.com/Rihanna, pinterest.com/Kim Kardashian, pinterest.com/Jennifer Lopez, pinterest.com/jacket, pinterest.com/Elena Miro, pinterest.cm/Maria VKpinterest.com/Talisman Fashiondiva.aktuality.sk