Bez podprsenky je život lepší! Toto sú dôvody, pre ktoré by ju žena nosiť nemala

Bez podprsenky je život lepší! Toto sú dôvody, pre ktoré by ju žena nosiť nemala

Zahoď podprsenku, zlepší svoj život!

Podprsenky sú v dnešnej dobe všadeprítomné a nosí ich takmer každá žena, aby zabezpečila svojim prsiam podporu. Ale koľko z informácií o užitočností podprseniek je pravdivých a koľko z nich sú len mýty? Možno ťa to prekvapí, ale toľko ospevované výhody nosenia tohto kusu bielizne, ktorý sa neodmysliteľné spája so ženami a ženskosťou, sú dosť prehnané.

V skutočnosti existuje množstvo výhod, ktoré môžeš získať tým, že podprsenku odhodíš a nebudeš ju nosiť. O aké výhody ide?

5. Vyšší komfort

5

Čo je lepšie ako pocit, keď si po celom dni konečne dáš dole podprsenku, dopraješ svojim prsiam slobodu a môžeš voľne dýchať?! A teraz si predstav, aké skvelé by bolo mať tento pocit slobody a voľnosti po celý deň…

6. Získaj väčšie prsia

6

Veľa žien siaha po takzvaných push-up podprsenkách, ktoré vzbudzujú dojem, že sme viac obdarené. Vyzerá to ako najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť „zväčšenie“ pŕs.

V skutočnosti je najlepším spôsobom optického zväčšenia poprsia posilňovanie prsných svalov. Hoci sa prsia samy od seba nezväčšia, posilnenie svalstva zaručí, že hrudník vyzerá plnšie.

7. Ušetríš peniaze i čas

7

Hľadanie vhodnej a vkusnej podprsenky nás stojí dosť veľa času a častokrát i peňazí. Prečo teda neušetriť čas a neminúť peniaze na niečo, čo v skutočnosti potrebujeme oveľa viac?

8. Zlepší sa tvoj výzor a postava

8

Ak chceš, aby tvoje prsia vyzerali plnšej a mali krajší tvar, rozhodnutie vzdať sa podprsenky tomu môže výrazne napomôcť. Samozrejme, výsledky sa nedostavia okamžite, ale ak necháš svoje prsia voľné, je to pre ne v podstate fitness režim bez akejkoľvek väčšej snahy či námahy. Postupne sa prsné svaly posilnia a získajú skvelý tvar.

Aký je tvoj názor na nenosenie podprsenky? Rozmýšľala si niekedy, že sa jej vzdáš ty sama? Podeľ sa o svoj názor v komentároch.

Zdroj: littlethings.com

Avatar

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.