Pozor na lacné pofidérne produkty! Investícia do kvalitných doplnkov výživy od slovenskej značky je investíciou do budúcna

Pozor na lacné pofidérne produkty! Investícia do kvalitných doplnkov výživy od slovenskej značky je investíciou do budúcna

Poznáte AVITU? Za zrodom spoločnosti sa skrýva úspešný podnikateľ, investor a motivátor Peter Krištofovič, ktorého pred niekoľkými rokmi trápili zdravotné problémy. Vyriešil ich pomocou alternatívnej medicíny a táto skutočnosť ho nadchla natoľko, že sa rozhodol pomôcť i iným ľuďom – založil AVITU. Ako jediní na Slovensku prinášajú celý rad doplnkov výživy v tekutej, rýchlo vstrebateľnej forme.

V ponuke majú najkvalitnejšie produkty na trhu. Žiadne lacné a pofidérne z obchodných reťazcov, ktoré sa tvária ako zdravé doplnky výživy, no v ich zložení je množstvo farbív, dochucovadiel, umelých sladidiel, éčok, príchutí… a dokážu narobiť viac škody ako úžitku.

Prečo užívať kvalitné doplnky výživy

Súčasný moderný spôsob života a jeho prirýchle tempo v kombinácii so zhoršujúcim sa životným prostredím a nevhodnou stravou kladú čoraz vyššie nároky na fyzickú i psychickú zdatnosť človeka. Veľká časť ľudí by sa pritom mohla tešiť oveľa väčšej kvalite života, energii a pevnému zdraviu, a to jednoducho vďaka tomu, že zlepší práve svoje stravovacie návyky a celkovú starostlivosť o fyzické zdravie, ktoré súvisí aj so zdravím duševným.

Zdroj: Avita.sk

„Na výrobu všetkých našich výživových doplnkov sa využívajú najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré sú vyvinuté na základe najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva, nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Spolupracujeme s renomovanými výrobcami disponujúcimi certifikátmi svetovej kvality, ktorí sa vyznačujú unikátnym, šetrným spôsobom výroby,” hovorí marketingová manažérka spoločnosti AVITA Adriana Gogová.

Veľký záujem je o Moringu – 100 % sušinu z listov rastliny Moringy olejodarnej – stromu života, ktorý obsahuje komplex 90 živín a právom sa nazýva superpotravina. „To, že je Moringa najbohatší rastlinný zdroj potravy, ktorý prináša množstvo benefitov, potvrdzuje fakt, že sme v roku 2018 predali viac ako 43 600 ks krabičiek a tento rok predpokladáme až dvojnásobne množstvo.“

TIP: vyskúšajte si Moringou posypať šalát alebo ju jednoducho primiešajte do smoothie. Z vášho jedla získate niekoľkonásobne viac minerálov, vitamínov, stopových prvkov, chlorofylu a dokonca i proteínu!

Zdroj: Avita.sk

Spolupracujú s lekármi, výživovými poradcami, športovcami aj nadšencami zdravého životného štýlu

„Máme odbornú a bezplatnú lekársku poradňu, ktorá funguje formou online konzultácií. Zákazník nám môže okrem iného poslať aj svoju lekársku správu a nemusí sa obávať, že by sme ju akokoľvek zneužili, naopak, spoločne nájdeme vhodnú podporu zdravia,” hovorí. K dispozícii je tiež online výživová poradňa s možnosťou poradiť sa v oblasti rôznych intolerancií, zníženia váhy a správnej výživy.

AVITA podporila vznik knihy s názvom Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, ktorú napísal podnikateľ, bloger a propagátor zdravého životného štýlu Michal Pataky. Jeho cieľom je inšpirovať Slovákov a pomôcť im žiť skutočne zdravým životným štýlom. „I touto formou sa snažíme prispieť k odbornej osvete a pomáhame ľuďom edukáciou, ktorá je naším primárnym cieľom.”

Adriana Gogová uvádza, že zákazník si môže vyskúšať konkurenčný produkt a subjektívne porovnať jeho kvalitu doslova na svojej koži. „V priebehu desiatich rokov pocítilo veľké množstvo ľudí priaznivé účinky našich výrobkov, dostávame dokonca ďakovné listy a ľudia sa k nám s radosťou vracajú. To je najväčšia odmena za našu prácu.”  

Z doplnkov výživy získate viac vďaka lipozómom

„Zo sveta prinášame unikátne novinky v tej najlepšej možnej kvalite. Ako jediní na Slovensku máme produktový rad výrobkov lipozomálnej technológie,” hovorí Adriana.

Takáto lipozomálna (lipo = tuk) forma vitamínov, minerálov a antioxidantov je novou formou, neporovnateľná so žiadnou inou ústne podávanou formou.

Oproti základným ústnym formám má niekoľko ďalších výhod. Prakticky 100 %-né vstrebanie lipozómu z tráviacej sústavy do krvného obehu, takmer 100 %-ný prestup do buniek, ktorý je navyše bez nárokov na energiu, na rozdiel od aktívneho transportu bežných foriem vitamínov, minerálov a antioxidantov. Ide o tekutú formu. Ak človek odmieta  tabletky či tobolky, je vhodnou alternatívou, pretože sa ľahko primieša do nápoja alebo smoothie. Viac sa o nej dočítaš tu.

V tekutej lipozomálnej forme je v ponuke napríklad Vitamín C, Vitamín B12, Vitamín D, silný antioxidant Kurkumín z kurkumy obohatený o antioxidant resveratrol či Glutatión – najsilnejší antioxidant ľudského tela.

Marek Uram:. „Aby som prijal 1000 mg vitamínu C denne, musel by som zjesť doslova kilá ovocia a zeleniny, ktoré ho obsahujú.”

Mariana Blahová: „Som aktívna žena, ktorá sa okrem kardio cvičení venuje pravidelnému silovému tréningu. Je pre mňa veľmi dôležitá najmä kvalitná regenerácia a dostatok energie na nový tréning. STRONG C1000 je skvelý „nakopávač“ pred tréningom alebo “opravár” pre vyčerpané telo po tréningu. FLAX OMEGA 3 mi okrem zdravého cievneho systému pomáha udržiavať vlasy a pokožku vo skvelej kondícii. Vlasy sú lesklejšie a pokožka žiarivejšia, nielen po tréningu.”

Igor Valko: ASHWAGANDHA je najlepší prírodný výživový doplnok, aký som kedy mal. Už na druhý deň užívania som cítil, že zaberá a pomáha. Zo začiatku som cítil zlepšenie v spánku, vstávam skoro ráno a cítim sa geniálne. Asi po týždni som začal vidieť zmenu aj pri tréningu, cítim ešte viac energie ako pred jej užívaním.“

Podporujeme obrovský talent slovenského futbalu, Dávida Strelca, na ktorého sme veľmi hrdí. Určite o ňom budete ešte veľa počuť. Zdroj: Avita.sk

Predajňa produktov, kde vám radi poradia s výberom, sa nachádza v Bratislave na Rádiovej ulici č. 45 a e-shop nájdete na stránke www.avita.sk.

Podrobne sa o spoločnosti AVITA a jej produktoch dozviete na stránke avita.sk, na ich Facebooku alebo Instagrame.

Text je publikovaný v spolupráci s Avita.sk.

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.