Ashley Yates postavil vernú kópiu Hobbitieho domu. Neveríte?

Ashley Yates postavil vernú kópiu Hobbitieho domu. Neveríte?

Aj vy patríte k obľúbencom dobrodružného filmu Hobbit? Ak áno, tak pozorne čítajte.

Tridsaťtročný Ashley Yates vytvoril vo svojej záhrade vernú kópiu Hobbitieho domu. Celý projekt začal potom, ako zomrel starý strom, po ktorom ostala veľká diera na záhrade. Keďže chcel priestor vhodne vyplniť, rozhodol sa postaviť tam Hobbití dom. Celý projekt mu trval asi rok a výsledok je fantastický.

Všetko to začalo vykopaním jamy a položením základov. Následne sa pustil do prerábky interiéru a exteriéru.

Čo poviete na výsledok?

Humenska_hudobna_jar_2016_1diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-2 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-3 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-13 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-14 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-15tumblr_muqmiyFXDY1skt5uho1_500tumblr_muqmiyFXDY1skt5uho2_500 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-16 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-18diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-8 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-9 diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-10diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-7diy-hobbit-house-backyard-ashley-yeates-11

Zdroj: www.boredpanda.com, ukhobbithole.tumblr.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)