fbpx
Akým darčekom uspejete u svojho muža?

Akým darčekom uspejete u svojho muža?

Čo darujete mužovi, ktorý má všetko, čo potrebuje (vás:))? Jednoduché. Darujete mu niečo, o čom netušil, že to potrebuje.

Nakupovanie pre mužov môže byť náročné. Častokrát nemajú pripravený zoznam prianí, takže je nutné predpokladať, čo by sa im zišlo. Toho vás však zbavíme. Máme totiž zoznam darčekov, ktoré si moderný chlap  bez pochýb zamiluje.

Môžete si ponechať všetky zásluhy. My to nikomu nepovieme.

darcek

Sada pre starostlivosť o fúzy a bradu

Sú určité oblasti, ktorým sa muži venujú a jedna z nich je starostlivosť o vlastnú pokožku. Toto automaticky neznamená, že bude tráviť každý deň pol hodinu holením sa v kúpeľni. Nie, znamená to, že by sa mal vedieť starať sa o seba správnym spôsobom a správnymi nástrojmi. Sada na holenie je dobrý spôsob, ako s tým začať.

Vkusná peňaženka

Vkusná peňaženka je zárukou komfortu, ľahkosti a dostatočného priestoru v peňaženke, ktorá umožní mužovi ponechať zbytočnú tašku navyše doma. Hoci mu ju podarujete prázdnu, bude v nej mať dostatok priestoru na to, aby ju naplnil.

penazenka

Nová taška, ktorá má štýl

Aj keď váš moderný džentlmen nie je typ, ktorý by si priniesol kufrík do práce každý deň, pekná kožená taška bude stále skvelým darčekom. Taška je perfektná pre akúkoľvek príležitosť, pokiaľ chcete na niekom zanechať dojem.

Sortiment vyvážených kravát

Kravaty sú základným prvkom výzoru každého džentlmena. Niekedy je však ťažké vybrať si tú správnu. Preto odporúčame vybrať si sadu, ktorá bude mať z každého rožku trošku. Nielenže bude mať váš partner na výber, bude mať taktiež aj pripravenú kravatu pre každú situáciu.

Ak mu chcete darovať hodinky, zabudnite na Apple Watch

Nezaoberajte sa s akoukoľvek elektronikou alebo vymoženosťou na zápästie. To, čo váš partner potrebuje, sú mechanické hodinky, ktorých dizajn je majstrovským dielom. Tento kúsok na jeho ruke mu vydrží veľmi dlho a bude mu vás pripomínať všade, kam pôjde.

hodinky

Svetrové sako pre všestrannosť

Hoci práve prebieha leto, treba myslieť dopredu. Po prípade, mu ho môžete darovať neskôr. Garantujeme vám však, že to nebude niečo, čo bude vlastniť, ale nosiť neustále. Svetrové sako nepatrí do neformálneho „casual“ štýlu a nie je to ani príliš slávnostné. Je to ten zlatý stred.

Nové slúchadlá pre opojenie z hudby

Kto nemiluje hudbu? Existuje iba málo vecí, ktoré sú lepšie ako vychutnávanie si kvalitných tónov svojho playlistu, kvôli čomu váš partner určite ocení darček v podobe slúchadiel. Nezabudnite myslieť na to, ako veľmi je váš partner náročný. Ceny slúchadiel sa pohybujú v desiatkach až stovkách eur. Táto dilema je žiaľ vaša.

Parfum

Vhodný darček na každý deň pre chlapa, ktorý chce vzbudzovať dojem každým zmyslom. Ste to práve vy, kto so svojim mužom trávite najviac času, preto dajte na svoj bystrý zmysel a vyberte parfum, ktorý vám bude sympatický pri každom čuchnutí.

Bonus: Stieracia mapa sveta

Cestovanie predstavuje nové náboženstvo. Pokiaľ sa na ňom spolu aktívne podieľate, neexistuje snáď symbolickejší darček, s ktorým by ste spolu mohli zdieľať svoju vášeň. Musíme vás však varovať, že cestovanie je nákazlivé a vysoko návykové 🙂

Narodeniny, meniny, Vianoce alebo výročie každoročne vytvárajú dilemu, čo zaobstarať svojmu partnerovi. Preto vás zbavíme stresu hneď – ideálny darček, je každý darček, pretože materiálne veci nie sú podstatou žiadneho vzťahu. Pokiaľ však chcete u svojho partnera zabodovať o niečo viac, vyberte si jednu vec z našich vyššie uvedených tipov ;-).

Google+ Linkedin

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*