Ako sa zmení váš život, keď sa stanete rodičmi. Očakávania verzus realita!

Ako sa zmení váš život, keď sa stanete rodičmi. Očakávania verzus realita!

Stanete sa v blízkej dobe rodičmi? Nasledujúce obrázky vás predprípravia na toto obdobie, ktoré zmení váš život o 180 stupňov.

Už teraz sa pripravte na to, že očakávania a realita môžu byť diametrálne odlišné. Predpokladáte, že vaše dieťa bude veľkým hladošom a spapá všetko, čo mu prichystáte… alebo že hra na pieskovisku bude plná oddychu a pokoja… nie žeby sme vám to nepriali, ale je možné, že to bude úplne naopak.

Netreba sa však znepokojovať, nebudete prvým a posledným rodičom, ktorý bude riešiť takéto problémy. Nasledujúce obrázky budú dobrou a najmä vtipnou predprípravou pre všetkých budúcich rodičov.

Raňajky

1-01

Rodinné foto

2-01

Získavanie tvorivosti

3-01

Čas pre mamičky

9-01

Zábava v pieskovisku

11-01

Zdieľanie spoločných chvíľ

secondversion1

Spánok

secondversion2

Detská izbasecondversion3

Obliekanie sa vonsecondversion4

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)