Ako byť trendy aj túto jeseň? Kúpte si toto oblečenie

Ako byť trendy aj túto jeseň? Kúpte si toto oblečenie

Ani sme sa nenazdali a kraťasy pomaly meníme za dlhšie nohavice. Leto neuveriteľne rýchlo ušlo. Čo je však veľkým pozitívom, je fakt, že módne domy predstavujú sezónu jeseň/zima, ktorá bude víriť farbami a minimalizmom.

Ako byť trendy aj túto jeseň, milé dámy? Kúpte si toto oblečenie a zaručene budete!

Teplákové kardigány ako skvelí spoločníci na jeseň

Každá žena potrebuje svoj basic kúsok, ktorý si oblečie na akúkoľvek príležitosť. Práve takýmto kúskom budú minimalistické kardigány z počesanej teplákoviny. Odporúčame zvoliť výraznejšie farby – žltá, zelená, petrolejová, bordová, ale ak máte rady skôr neutrálnejšie odtiene, vyberte si pokojne aj klasickú sivú či béžovú. Ak si ale vyberiete farebnejší kardigán, dávajte si podeň neutrálny outfit. Ak si vyberiete sivý alebo béžový kardigán, vyberajte si farebnejší outfit.

Zdroj: kabelkynet.sk

K teplákovému kardigánu si môžete pokojne dovoliť elegantné kožené ruksaky, ale aj klasickú crossbody kabelku.

Nohavice s pásikom na boku

Tieto nohavice zažívajú opäť veľký BOOM. Milujú ich ženy pracujúce v kancelárii, ale aj ženy, ktoré majú v šatníku prevažne športové ležérne oblečenie. Môžete ich kombinovať s tvídovým sakom a elegantnou blúzkou a budete šik. Poprípade si ich môžete obliecť k jednofarebnému bavlnenému tričku s dlhým rukávom a k dámskej mikine.

Ľahko kombinovateľný kúsok, ktorý vám vydrží aj niekoľko rokov nezávisle od toho, ktorým smerom sa budú udávať módne trendy. Takéto nohavice sú na tom podobne ako lakované kožené peňaženky. Tie tiež nikdy nevyjdu z módy!

Zdroj: kabelkynet.sk

Pletené šaty

Či už bez rukávov, alebo s nimi, jednoznačne by ste ich mali mať vo vašom jesennom šatníku. Príjemne vás zahrejú aj v tých najsychravejších jesenných dňoch a zároveň budete vyzerať elegantne. Odporúčame opäť svetlejšie farby – oranžovú, žltú, zelenú, námornícku modrú, ale určite nič nepokazíte ani čiernou či sivou. K týmto nevýrazným farbám ale odporúčame kombinovať farebnú bižutériu. Jej účelom bude zvýraznenie outfitu.

K pleteným šatám odporúčame kombinovať zateplené legíny a dámske mokasíny. Pokojne môžete dámske mokasíny nahradiť aj teniskami slip on. Musí však byť slnečné, a nie daždivé počasie.

Zdroj: topankaren.sk

Privítajte jeseň s novými trendy vecami a ak máte čas, čím skôr si tieto kúsky zaobstarajte.

Titulná foto: https://cdn.pixabay.com/photo/2015/08/23/09/51/fashion-902652_960_720.jpg

Avatar

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.