Akej farby sú jeho oči a čo to pre teba znamená?!

Akej farby sú jeho oči a čo to pre teba znamená?!

Vraví sa, že oči sú bránou do duše.

Výskumy dokazujú, že farba oči je prepojená s konkrétnymi povahovými vlastnosťami.

Modrá

Aj keď je táto farba spájaná s nevinnosťou, nenechaj sa zmiasť. Nech je už odtieň modrej akýkoľvek, muž s touto farbou je pravdepodobne veľmi hravý a rád flirtuje. Pričom čím tmavšia je farba dúhoviek, tým je chlap vášnivejší a citlivejší. Ak má chlap svetlomodré oči, býva väčšinou lepší stratég než nositeľ tmavomodrých.

Vedci z Coloradskej univerzity zistili, že u ľudí s modrými očami hrozí väčšie riziko vzniku rakoviny kože, takže ak tvoj modrooký priateľ rád trávi čas vonku, dbaj na to, aby používal krém s ochranným faktorom.

Zelená

Nositeľov modrých očí zvykneme považovať za tajomných. Je to pravdepodobne tým, že zelenookých mužov je málo. Všeobecne sa im pripisuje zmyselnosť a náruživosť. Chlap so zelenými očami býva spontánny a má bujnú fantáziu a pevnú vôľu. Pravdepodobne je rád stredobodom pozornosti a spoločnosť ho považuje za dobrého zabávača. Miluje dobrodružstvo a naplno si užíva život. Zároveň sa naňho nedá úplne spoľahnúť.

Je schopný zabudnúť na rande alebo dorazí s väčším meškaním. To však neznamená, že si mu ľahostajná. Len je roztržitý. Vzťah s mužom, ktorý má zelené oči, nebude jednoduchý, no určite sa v ňom nebudeš nudiť. Tiež je potešujúcou správou, že zelenookí muži bývajú verní a pretože im nechýba sebavedomie a odvaha, bez problémov dokážu žene vyznať lásku.

Pokračovanie na ďalšej strane

0
0

Vyjadri svoj názor

Pages ( 1 of 2 ): 1 2Next »
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*