Akej farby sú jeho oči a čo to pre teba znamená?!

Akej farby sú jeho oči a čo to pre teba znamená?!

Vraví sa, že oči sú bránou do duše.

Výskumy dokazujú, že farba oči je prepojená s konkrétnymi povahovými vlastnosťami.

Modrá

Aj keď je táto farba spájaná s nevinnosťou, nenechaj sa zmiasť. Nech je už odtieň modrej akýkoľvek, muž s touto farbou je pravdepodobne veľmi hravý a rád flirtuje. Pričom čím tmavšia je farba dúhoviek, tým je chlap vášnivejší a citlivejší. Ak má chlap svetlomodré oči, býva väčšinou lepší stratég než nositeľ tmavomodrých.

Vedci z Coloradskej univerzity zistili, že u ľudí s modrými očami hrozí väčšie riziko vzniku rakoviny kože, takže ak tvoj modrooký priateľ rád trávi čas vonku, dbaj na to, aby používal krém s ochranným faktorom.

Zelená

Nositeľov modrých očí zvykneme považovať za tajomných. Je to pravdepodobne tým, že zelenookých mužov je málo. Všeobecne sa im pripisuje zmyselnosť a náruživosť. Chlap so zelenými očami býva spontánny a má bujnú fantáziu a pevnú vôľu. Pravdepodobne je rád stredobodom pozornosti a spoločnosť ho považuje za dobrého zabávača. Miluje dobrodružstvo a naplno si užíva život. Zároveň sa naňho nedá úplne spoľahnúť.

Je schopný zabudnúť na rande alebo dorazí s väčším meškaním. To však neznamená, že si mu ľahostajná. Len je roztržitý. Vzťah s mužom, ktorý má zelené oči, nebude jednoduchý, no určite sa v ňom nebudeš nudiť. Tiež je potešujúcou správou, že zelenookí muži bývajú verní a pretože im nechýba sebavedomie a odvaha, bez problémov dokážu žene vyznať lásku.

Pokračovanie na ďalšej strane

Avatar

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.