Aj takto vyzerajú chvíle tehotnej ženy! Máme pravdu tehuľky?

Aj takto vyzerajú chvíle tehotnej ženy! Máme pravdu tehuľky?

Tehotenstvo je pre viacero žien (ale aj mužov) nezabudnuteľným obdobím plné radosti, vzrušenia, ale aj obáv. Viaceré tehotné ženy majú obavy z priebehu tehotenstva, trápi ich nespavosť, ranné nevoľnosti a riešia mnoho debát o tom, čo je správne a zdravé pre ich dieťa.

Ak ste boli niekedy tehotná alebo ste pri sebe nejakú tú tehuľku mali, tak sa určite pobavíte na nasledujúcich obrázkoch. Práve tie poukazujú na vtipné situácie, ktoré si zažila určite nejedná tehotná žena. Či už sú to šialené zmeny nálad, dotieravé ruky všetkých, ktorí sa chcú dotýkať vášho bruška alebo naopak, štuchance od vášho malého bábätka.

Pobavte sa a zaspomínajte si na jedno z najkrajších období vášho života. A pre tie, (tých), ktoré toto obdobie čaká, to prinášame ako vtipnú zábavku.

Cítim sa ako princezná!

3[sociallocker id=23444]

Potrebujem viac vankúšov!

4

Nie, nemôžete sa dotýkať môjho bruška!

5

Oh drahúšik, je tu tak teplo, že?

6

Knihy, knihy, knihy…

7

Tehotné dámy sú trochu citlivé!

8

Povedali, že tehotné ženy by nemali jesť za dvoch… možno zajtra!

9

Nemala som čas povedať “ahoj”… To je v poriadku, stále žiadne dieťa.

10

Mami, nejaké novinky o tom, kedy príde dieťa?

11

Ups, spadli. Oh, koho to zaujíma!

13

Veľa behám dnu a von z toalety.

1148355-650-1459929498-1

Zrejme si dieťa myslí, že moje brucho je futbalová lopta!

1148605-650-1459929498-12

[/sociallocker]

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)