Aj kúpeľňa môže oplývať luxusom! Nasledujúce vane vás o tom presvedčia

Aj kúpeľňa môže oplývať luxusom! Nasledujúce vane vás o tom presvedčia

Čo je lepšie, ako dať si horúci kúpeľ po ťažkom dni v práci alebo v škole? Táto myšlienka by mohla byť ešte o čosi krajšia, keby sme mali krásnu luxusnú kúpeľňu u seba doma… a vždy, keď by nám bolo ťažko, tak by sme sa mohli do nej ako kráľovné uložiť a relaxovať. To všetko nemusí ostať iba pri predstave, ak zainvestujete a prerobíte si svoju kúpeľňu.

Prinášame vám viacero nádherných kúpelní, ktoré vás svojím krásnym a moderným vzhľadom určite okúzlia. Zároveň sa môžete inšpirovať nasledujúcimi trendy kúskami či dokonca aj novinkami v podobe dvojlôžkovej vane. Dosť už bolo slov, poďme sa spoločne pozrieť 20 najluxusnejších kúpeľni.

Ktorý obrázok sa vám najviac páči? Mňa osobne dostal obrázok vane pre dvoch!

1k

2k

3k

4k

5k

6k

7k

8k

9k

10k

11k

12k

13k

14k

15k

16k

17k

18k

19k

20k

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)