Bohatý konský chvost len za 2 minúty. Vieme, ako na to!

Bohatý konský chvost len za 2 minúty. Vieme, ako na to!

Máte jemné, riedke vlasy, ale túžite po peknom, bohatom konskom chvoste? Príčesky alebo umelé vlasy nie sú vašou parketou, ale práve naopak, skôr ste za prirodzenosť?

Máme pre vás super tip na rýchly a krásny účes na bežné nosenie. Jediné, čo k nemu potrebujete je mať sponu do vlasov!

Krok 1

Spravte si klasický konský chvost (“cop zopnutý gumičkou”) a vlasy si rozdeľte na polovicu. Spodnú časť pustite a vrchnú časť držte pevne pri hlave.

step11

clip

Krok 2

Do vrchných vlasov si dajte sponu tak, aby vám obopla a spevnila čo najväčšiu časť vlasov. Pozor, aby sponu nebolo veľmi vidno z boku.

step21

Krok 3

Natupírujte si hornú časť vlasov, ale len trochu, aby to vyzeralo prirodzene. Následne zalakujte  zo spondej aj vrchnej strany vlasov a plnší konský chvost je na svete.

step31

after

Zdroj: artzycreations.com

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)