15 spôsobov, ako sa ženy vyrovnávajú s rozchodom

15 spôsobov, ako sa ženy vyrovnávajú s rozchodom

Predtým, ako nájdeš toho pravého, si zrejme prejdeš zopár nie úplne príjemnými a peknými rozchodmi. Je jedno, či si ty tá, ktorá sa rozíde, alebo sa tvoj vyvolený rozíde s tebou. Rozchod je v každom prípade nepríjemná udalosť, ktorá otrasie tebou a tvojím osobným a pracovným svetom. Každá z nás sa s rozchodom vyrovnáva inak, niektoré veci sú však typické pre všetky.

Začneš si robiť viac selfíčok

Toto je jedna z prvých vecí, ktorú robíme všetky krátko po rozchode. Fotíme sa a svoje fotky vešiame na facebook, instagram, snapchat. Len aby sme presvedčili svojho bývalého o tom, ako super sa máme, prípadne aby sme v ňom vyvolali výčitky svedomia.

Začneš sa lepšie obliekať

Ak zotrvávame dlhšie vo vzťahu je prirodzenou súčasťou, že časom sa prestaneme až tak zaujímať o to, ako vyzeráme. Preto je možné, že ak najbližšie stretneš svojho bývalého niekde na ulici, bude šokovaný z toho, ako skvelo vyzeráš.

Začneš viac chodiť von

Toto je prirodzené a navyše aj priaznivé. Po rozchode je najhoršie, čo môžeš spraviť, to, že budeš sedieť  doma a utápať sa v žiali. Chodiť von medzi ľudí je najlepšie čo môžeš spraviť.

Začneš flirtovať s každým

Po rozchode sa budeš cítiť nie dosť dobrá, a preto potrebuješ dokázať sama sebe, že za to stojíš. Preto budeš flirtovať s každým mužom okolo teba.

Budeš viac fit

Ženy po rozchode sa začínajú automaticky viac starať a zaujímať o to, ako vyzerajú. Začnú viac cvičiť, aby sa mohli vydať na lov.

Priberieš

Toto je vtipný paradox. Ak si bola počas vzťahu štíhla, je celkom pravdepodobné, že po rozchode priberieš. Vieš prečo? Lebo jedlo je skvelý liek na zlomené srdce.

Všetko na Facebooku

Po rozchode bude zrejme celá tvoja nástenka na facebooku zaplnená statusmi „Nikdy nenájdeš nikoho lepšieho ako som ja.“ Nuž, aj toto mi ženy robíme, aby sme na seba upriamili pozornosť.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu