10 vynikajúcich spôsobov, ako si uviazať šatku

10 vynikajúcich spôsobov, ako si uviazať šatku

Šatka zapletená do vrkoča

Sviežim oživením môže byť aj šatka zapletená do vrkoča, tak prečo to nevyskúšať, keď je to také jednoduché?Kerchief woven into the plait

Pirátsky štýl

Skvelý spôsob, ako sa chrániť pred slnkom v horúcich dňoch, je pirátsky štýl. Okrem toho, že vás efektívne ochráni, vám vykúzli neodolateľný look, vďaka ktorému si vás všimnú všetci. Spôsob jeho viazania nájdete na nasledujúcom obrázku.

Pirate style

Štýl romantický kvet

Pri štýle Romantický kvet zaujmete určite. Šatku si opätovne môžete uviazať okolo hlavy s tým, že konce zakončíte napríklad v tvare mašle. Trošku iným štýlom je previazanie šatky do uzla, ktorý si hneď pripevníte k hlave, až potom si začnete šatku obmotávať okolo hlavy. Takto jednoducho viete vykúzliť takýto zaujímavý účes.

Romantic bow or flower

Romantic bow or flower2

Tradičný štýl

Najjednoduchší spôsob ako nosiť šatku je prehodiť si ju cez hlavu a pod krkom uviazať. Aj keď nám viacerým tento štýl pripomína naše staré babky, verte, že v 70. rokoch by ste s tým určite zabodovali.

Traditional

Štýl ala turban

Vyčarovať si na hlave turban vie azda každá jedna z nás. Veď mnohé práve takto zatáčajú mokré vlasy do uterákov, aby im skôr uschli. Predkloňte sa a vlasy so šatkou zatočte spolu. Posledným krokom je zastrčenie konca šatky a wuala, turban máme na hlave.

Turban

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)