10 vynikajúcich spôsobov, ako si uviazať šatku

10 vynikajúcich spôsobov, ako si uviazať šatku

Máte doma šatku, avšak, neviete, ako si ju uviazať? Nemusíte staviť iba na klasické štýly, pretože my vám ukážeme 10 úžasných spôsobov, ako si ju môžete uviazať inak. Vybrať si môžete z afrického alebo pirátskeho štýlu, šatky uviazanej ako mašľa či zapletenej do vrkoča vlasov.

Voľba je už na vás. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Africký štýl

Predtým, ako si začnete šatku uviazovať okolo hlavy, si musíte vlasy dať do drdolu. Hneď ako tak urobíte, si zatočte šatku na vlasy tak, aby ste uzol spravili v prednej časti hlavy. Posledným krokom je už len zastrčenie voľných koncov šatky a vytŕčajúce vlasy do zábalu.

African style

African style2

Štýl široká stuha

Štýl široká stuha sa hodí azda každej žene. Prvým krokom je zloženie šatky do podoby širokej stuhy. Hneď potom si ju zatočte okolo hlavy, na konci zaviažte a konce nechajte voľne pohodené. Celý účes vyzerá ešte lepšie, ak nosíte účes zo 60. rokov s vlasmi zaviazanými do drdolu.

Broad band

Broad band2

Štýl čelný uzol

Pri čelnom uzle je jedno, či svoje vlasy necháte rozpustené alebo v drdole. Následne si šatku obtočte okolo hlavy a vpredu uviažte uzol. Jednoduché a elegantné, čo poviete?

Frontal knot

Frontal knot2

Štýl 70. rokov

Uviazať šatku na štýl 70. rokov nie je vôbec ťažké. Stačí si šatku položiť na hlavu a pod bradou ju niekoľkokrát zatočiť. Následne stačí konce elegantne skryť a štýl 70. rokov máme tu.

70’s kerchief

Šatka zapletená do vlasov

Oživte nudnú koňtu vďaka farebnej šatke, ktorá bude tým najkrajším doplnkom na vašej hlave. Stačí si len spraviť koňtu alebo nejaký veľký drdol a šatku pekne omotať okolo neho.

Kerchief braided into the hair

Pokračovanie na ďalšej strane.

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)