10 dôvodov, prečo je lepší vzťah so starším mužom než s rovesníkom

10 dôvodov, prečo je lepší vzťah so starším mužom než s rovesníkom

Nie je to kvôli tučnému kontu, vyšší vek ešte neznamená prepchatú peňaženku… Nie je to ani kvôli komplexu z detstva, keď malé dievčatko jej otec zanedbával a chýbala jej otcovská láska, a tak ju v dospelom veku jednoducho hľadá v náručí staršieho muža. Nie všetky ženy, ktoré priťahujú starší muži majú zlý vzťah s otcom. Dôvody, prečo si tieto ženy vyberajú mužov niekedy aj o generáciu starších, sú omnoho prostejšie. Okrem nevýhod má takýto vzťah plno ďalších výhod než len to, že za vás muž zaplatí večeru. Veď predsa nehovorí sa nadarmo, že muži sú ako víno, čím starší, tým lepší.

“Smiem prosiť?”

Je to proste gentleman! Nebudeme hádzať všetkých mužov do jedného vreca, ale v dnešnej dobe sa 20-ročná žena galantných gest dočká skôr od staršieho muža než od svojho rovesníka. Vo väčšine prípadov ide len o drobnosti, ako sú napríklad pomoc s taškami s nákupom, otvorenie dverí.. A práve tieto drobnosti sú to, čo si my ženy na mužom ceníme a ktoré tak obdivujeme.

Sila ženskosti

To, že má muž pri sebe ženu, ktorá je o niečo mladšia než on, spôsobuje do značnej miery rast jeho ega. Bude sa snažiť si vás udržať, takže si vás bude rozmaznávať, hýčkať ako v bavlnke a bude prebúdzať vo vás ženu, ktorú si vybral. Naviac sa mu budete páčiť taká, akou skutočne ste a to aj ráno bez akýchkoľvek úprav. Veď za tie roky videl už všeličo a mladá žena je tá lepšia možnosť.

lover

Jeho vlastné kráľovstvo

Len vo veľmi výnimočných prípadoch hrozí, že má svoju detskú izbičku ešte u rodičov alebo sa delí o byt s jeho dvoma najlepšími kamarátmi. Nemusíte sa teda báť, že keď vás k sebe pozve, tak budete musieť absolvovať rozhovor s mamičkou alebo počúvať narážky od jeho kamošov. Len si dajte pozor, aby ste nezistili, že sa o byt delí s manželkou!

Všeobecný prehľad

Všeobecný prehľad môže mať aj dvadsaťročný, ale ten o niečo starší je predsa len o niečo vpred. Okrem toho, že vám bude vedieť poradiť dobrú knihu, tak vďaka jeho skúsenostiam vám bude vedieť aj poradiť s problémami z bežného života.

Nikam sa neponáhľa

A zas tie skúsenosti. Má za sebou veľa vecí a tak si svoje činy vždy starostlivo premyslí. Do ničoho sa po uvážení nehrnie, čo sa vám na druhú stranu môže zdať aj ako nevýhoda. Bude vás však držať trochu pri zemi, krotiť vaše túžby, aby rozhodnutia, ktoré urobíte, neboleli jeho a ani vás.

Článok pokračuje na ďalšej strane