Reklama/advertisment

Zima sa čím ďalej tým viac hlásil  k slovu a naše šatníky sa pomaly, ale isto začínajú prispôsobovať nízkym teplotám. So zimou sa zvyšuje počet vrstiev, ktoré si na seba obliekame a teplo uprednostňujeme pred perfektne zladeným outfitom. Toto sú zimné nevyhnutnosti, ktoré by ti nemali chýbať počas tejto zimy!

Reklama/advertisment

Obrovské pletené svetre

Obrovské pletené svetre milujeme už niekoľko sezón za sebou. Okrem toho, že sú mega teplé a zahrejú, schovajú aj nejaké to zimné kilečko, ktoré sa na nás nalepí, ani nevieme ako. Trendové pletené vzory a kvalitné materiály zaručia, že ti bude počas zimy teplo, aj keď bude vonku poriadne mrznúť.

Reklama/advertisment

Kabáty s kožušinkou

Kabáty sú v zime nevyhnutnosťou. Zahrejú, dobre vyzerajú a existuje milión rôznych strihov, takže akákoľvek postava si nájde ten svoj. Ak chceš, aby ti bolo ešte teplejšie, kúp si kabát s kožušinkou, ktorá ťa príjemne zahreje na krku. A teda to je veľmi dôležité!

Vlnené rukavice

Ale tým vlnené myslím naozaj vlnené. Hrubé veľké palčiaky, ktoré ohrejú. No a čo, že sú nepraktické. Hlavne že budeš v teple a nebudeš sa počas prechádzok zimným mestom triasť od zimy. Navyše ak sú k tomu aj zaujímavo farebné, tak máš dva v jednom! Ohrejú a oživia tvoj outfit!

Mega šál

Obrovské mega šály, ktoré si donekonečna obtáčaš okolo krku a stále nie a nie dôjsť na koniec, sú podľa mňa najlepší módny vynález! Sú teplé, sú štýlové, zakryjú ti okrem krku aj ústa, nos a uši.

Foto: Pixabay