Reklama/advertisment

Ste brunetka, blondínka alebo čiernovláska? Zodpovedajte si túto otázku, pretože na farbe vašich vlasov záleží!

Reklama/advertisment

Možno ste sa už niekedy čudovali, prečo žlté letné šaty pristanú vašej blonďavej kamarátke, ale vám nie. Dôvod je úplne jednoduchý – dôležitú rolu pri výbere oblečenia zohráva práve farba vlasov.

Reklama/advertisment

Prinášame vám stručný prehľad 12 farebných kombinácií, ktoré sa hodia k danej farbe vlasov.

Blondínky
Pre blondínky je kľúčové vyhnúť sa jemným paletám farieb, pretože pokožka viacerých blondínok je svetlá. Naopak, blondínkam veľmi pristanú farby ako ružová, krvavo červená a silná modrá.

blonde

Brunetky
Keď príde rad na brunetky, tak pre ne sú najvhodnejšie svetlé a sýte farby. Pozor by si mali ale dať na pastelové farby hlavne pri výbere šperkov. Taktiež by mali mať na pamäti, že biela a šedá im pristanú oveľa viac ako béžová.

brunette

Ryšavky
Ryšavky zaujmú v spoločnosti poväčšine už len svojou krásnou hrivou. Pomôcť im však môžu aj kontrastné farby ako zelená a modrá. Ohrnúť nosom by však nemali ani nad červenou.

copper

Strieborné hrivy
Farba, ktorá je typická najmä pre ženy vo vyššom veku, sa dostáva čím-viac do módy už aj u mladých žien. Pri ženách so striebornými vlasmi je vhodné zvoliť svetlé farby, ktoré osvetľujú tvár. Zároveň sú vhodné aj metalické farby a samozrejme aj šedá.

168155-R3L8T8D-650-silvers1

Tak čo vy na to? Sedí nasledujúci výber farebných kombinácií k vášmu odtieňu vlasov? Trafili sme sa?

Zdroj: brightside.me