Reklama/advertisment

Ak si momentálne single a okolo seba stretávaš samé zamilované páriky, zrejme prepadáš depkám a chceš sa zo single života, čo najskôr vyhrabať. Nikam sa však neponáhľaj. Existujú totiž veci, ktoré si môžeš užiť, len ak si single. A ver mi, že ich budeš milovať!

Reklama/advertisment

4. Môžeš nakupovať koľko len chceš

Určite si aj ty už zažila nekonečné otázky o tom, čo si si zas kúpila a či to naozaj potrebuješ. Prípadne poznámky, ako už nemáš dosť miesta vo svojej skrini a používaš aj partnerovu. Ak si single, nie len že môžeš nakupovať, koľko chceš a nikto ti nič nepovie, ešte ja ušetríš. Nemusíš totiž kupovať žiadne darčeky na výročia, k narodeninám alebo k meninám.

Reklama/advertisment

5. Môžeš sedieť s čipsami a kolou, v roztrhaných teplákoch na gauči

Aj ty máš určite občas dni, kedy sa ti nechce ani pohnúť z postele, najradšej by si celý deň ležala, pozerala nezmyselné programy v telke a jedla všetko nezdravé, čo sa ti dostane pod ruku. Ak si single, nie je to žiaden problém! Môžeš tak stráviť aj celý víkend, nie len jeden deň a nikto ti to nebude vyčítať.

6. Môžeš flirtovať na diskotékach a v baroch

Nielen, že si môžeš vyraziť na diskotéku, môžeš na nej aj flirtovať, nechať si platiť drinky od šarmantných pánov a prijať pozvanie do tanca od toho, kto ti padne do oka. Občas je príjemné si pripomenúť, že si atraktívna a muži o teba majú záujem. Ak si single, môžeš pokojne flirtovať v bare a ktovie, možno už čoskoro single nebudeš.

Foto: Pexels