Reklama/advertisment

Byť ženou nie je jednoduché, no byť ženou v Hollywoode je ešte ťažšie. Sú pod neustálym tlakom a drobnohľadom paparazzov. No aj tieto ženy sú len bežné smrteľníčky, ktoré nie sú dokonalé. Niektoré z nich sa preto rozhodlo otvorene hovoriť o problémoch, ktoré trápia ženy po celom svete, či už známe alebo nie.

Dnes ti prinášame 8 inšpiratívnych žien, ktoré využívajú svoj hlas a popularitu na to, aby zmenili vo svete aspoň niečo a ukázali, že nemajú len peknú tváričku, ale i srdce.

Reklama/advertisment

Alicia Keys

Alicia, ktorá bola vždy známa nielen svojím hlasom, ale i krásou, sa rozhodla, že je čas milovať a akceptovať sa takou, aká je.  Z tohto dôvodu prestala používať make – up a prestala predvádzať svoje kučery. „Nechcem sa zakrývať. To nie je moja tvár, moja myseľ, moje myšlienky, moje sny …,“  povedala speváčka.

Reklama/advertisment

alicia keys

Dokonca sa naučila milovať aj svoje strie a poslala týmto posolstvo pre všetky ženy na svete, aby sa milovali také, aké sú.

alicia keys 2

Ashley Graham

Konečne modelka, ktorá vyzerá, ako skutočná žena a tým dáva pocit istoty ostatným ženám. Ashley je na svoje krivky hrdá a stala sa prvou modelkou Plus-Size, ktorá sa dostala na obálku Sports Illustrated.

Ashley Graham

Madeline Stuart

Madeline je iba 19-ročné dievča, ktoré dúfa v zmenu spoločenského vnímania krásy. Napriek tomu, že trpí Downovým syndrómom, si minulý rok splnila svoj sen a stala sa modelkou. Je dôkazom toho, že sny sa plnia.

Madeline Stuart

Jennifer Aniston

V dnešnej dobe stále prevláda názor, že žena potrebuje byť matkou a manželkou, aby bola akceptovaná za „plnohodnotnú.“

Jennifer preto napísala silný otvorený list, v ktorom sa vyjadrila proti tomu, ako média podsúvajú vnímanie ženskej hodnoty. „Sme plnohodnotné, či už s alebo bez partnera alebo dieťaťa. Samé sa môžeme rozhodnúť, čo je krásne, čo sa týka nás a nášho tela. „Šťastne až do smrti“ môžeme žiť i samé,“ vyjadrila sa známa herečka.

Jennifer Aniston

Pokračovanie na ďalšej strane